powrót do strony głównej  dodaj do ulubionych
 powrót do poprzedniej strony  id? do następnej strony
 statystyki strony ..:: odwiedź nas na facebook.com ::..
oprogramowanie do kompleksowej obsługi agencji ubezpieczeniowych (baza polis, ewidencja ubezpieczonych, obsługa płatności ratalnych, wznowienia umów, magazyn druków, ewidencja pojazdów, ranking punktowy pracowników - dla dowolnej ilości Towarzystw Ubezpieczeniowych, lista referencyjna.
projektowanie graficzne i wdrożenia stron WWW, lista referencyjna z odnośnikami do stron autorskich.
wysyłanie wiadomości pocztowych
 autorskie oprogramowanie dla Agencji Ubezpieczeniowych

Geneza i przeznaczenie Systemu AGENT
do komputerowej obsługi agencji ubezpieczeniowej


    Założenia do Systemu Agent opracowano już w roku 1993, we współpracy z przedstawicielami gdańskiego środowiska ubezpieczeniowego (zarówno ze strony Agencji Ubezpieczeniowych, jak również lokalnych oddziałów Towarzystw Ubezpieczeniowych).
Ostatecznie w połowie roku 1994 system przeszedł pomyślnie fazę testową i został wdrożony do pracy w jednej z wiodących Agencji Ubezpieczeniowych Trójmiasta, a następnie wielu kolejnych.
We wstępnej fazie wdrożeniow-projektowej System napisanym został w języku Clipper dla środowiska MS DOS i przeznaczony był do obsługi małych agencji, współpracujących z zaledwie kilkoma towarzystwami ubezpieczeniowymi jednocześnie i zatrudniających po kilku pośredników (tak wówczas wyglądał polski rynek Ubezpieczeniowy), jednakże z upływem czasu, wraz ze wzrostem wymogów stawianych przez potencjalnych użytkowników, system przechodził kolejne fazy rozwojowo-dostosowawcze pod kątem oczekiwań agencji ubezpieczeniowych oraz wymogów Działów Rozliczeń poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych.
Ostatecznie w wyniku przeobrażeń i bieżących modyfikacji sugerowanych przez użytkowników, powstał wielodostępowy system sieciowy, napisany w Borland Delphi dla środowiska MS Windows i obsługi dowolnie dużych podmiotów ubezpieczeniowych, zatrudniających do tysiąca pośredników i współpracujących z dowolną (do stu) ilością towarzystw ubezpieczeniowych, przy jednoczesnym zachowaniu jego pełnej funkcjonalności dla małych agencji ubezpieczeniowych.
System AGENT z powodzeniem pracuje do dziś w kilkunastu agencjach ubezpieczeniowych na terenie Województwa Pomorskiego oraz centralnej i południowej Polski.