powrót do strony głównej  dodaj do ulubionych
 powrót do poprzedniej strony  id? do następnej strony
 statystyki strony ..:: odwiedŸ nas na facebook.com ::..
oprogramowanie do kompleksowej obsługi agencji ubezpieczeniowych (baza polis, ewidencja ubezpieczonych, obsługa płatnoœci ratalnych, wznowienia umów, magazyn druków, ewidencja pojazdów, ranking punktowy pracowników - dla dowolnej iloœci Towarzystw Ubezpieczeniowych, lista referencyjna.
projektowanie graficzne i wdrożenia stron WWW, lista referencyjna z odnoœnikami do stron autorskich.
wysyłanie wiadomoœci pocztowych
 autorskie oprogramowanie dla Agencji Ubezpieczeniowych

Instalacja Systemu


    Instalacja Systemu AGENT jest bardzo prosta i można ją z powodzeniem przeprowadzić samodzielnie, postępując zgodnie z kolejnymi sugestiami programu instalacyjnego, który oczywiście należy uprzednio pobrać, a następnie uruchomić na swoim komputerze z lokalizacji, gdzie został zapisany. Teraz pozostaje już tylko odpowiedzieć na kilka pytań procedury instalacyjnej i... gotowe, nawet nie trzeba ponownie uruchamiać systemu, by uruchomić AGENTA - powodzenia...

    Intalator proponuje wprawdzie domyślny katalog do zainstalowania Systemu AGENT na dysku Państwa komputera, jednakże w razie potrzeby można samodzielnie zmienić katalog docelowy, zgodnie z własnymi oczekiwaniami (patrz poniżej)Intalator proponuje trzy rodzaje instalacji Systemu AGENT (patrz poniżej):
   Standardowa
(pełna) wersja jednostanowiskowa lub serwer baz danych (wersja wielostanowiskowa),
   Minimalna
(tylko program) przeznaczona wyłącznie do aktualizacji systemu (już po pierwszej instalacji),
   Użytkownika
(do instalacji stanowisk w sieci wielodostępowej)w przypadku wyboru instalacji w trybie Użytkownika mamy do wyboru (patrz poniżej):
   System AGENT
(pakiet obligatoryjny) ,
   Bazy Danych Systemu AGENT
(wersja jednostanowiskowa lub serwer baz danych w wersji sieciowej),
   Borland BDE Engine
(konfigurator sterownika baz danych w Windows) tylko pierwsza instalacja.Instalator tworzy jednocześnie skrót do systemu AGENT na pulpicie Windows oraz zakłada nową grupę w menu startowym windowsa (patrz poniżej), UWAGA, jeśli zainstalowana wersja jest zarejestrowana, to wskazanym jest usunąć z grupy System AGENT skrót, pozwalający na odinstalowanie Systemu (uninstall System AGENT), aby uniknąć przypadkowego odinstalowania Systemu, a przedewszystkim danych Agencji, przez osoby niepowołane !Powyższy komunikat świadczy o tym, iż system AGENT został prawidłowo zainstalowany na Państwa komputerze i można rozpocząć jego użytkowanie (klikając na ikonkę z napisem agencja). Powodzenia.

W razie jakichkolwiek kłopotów z instalacją systemu lub konstruktywnych propozycji zmian w funkcjonalności systemu, proszę o pilny kontakt, w naszym bowiem wspólnym interesie jest, aby oferowane narzędzie maksymalnie zaspokajało Państwa potrzeby i oczekiwania w i tak już mocno zbiurokratyzowanej pracy Agencji Ubezpieczeniowej...